Dieťaťu pomôžeš najmä tým, že urobíš šťastnou jeho matku…

Deti čaká v Babaklube pekný, pestrý program s tvorivými hrami a pohybom každý mesiac. Úspešné akcie ako Mikuláš, tvorivé dielne, divadielka, výlety, pikniky, Deň detí už viac rokov tešia a vykúzľujú úsmev na tváričkách našich najmenších. A vždy k nám prídu nové a nové detičky a z našich drobcov sa stávajú veľkí škôlkari. Z niektorých dokonca už školáci! Ale s mamičkami sa nelúčime, veď už k nám vodia menších bračekov a sestričky – ďalšiu generáciu. A veríme, že to bude takto ďalej pokračovať, a že naše úsilie malo zmysel a napĺňa svoj cieľ. A to je pre nás najdôležitejšie!

Materské centrum Babaklub je tu pre všetky mamičky, ktoré omrzel stereotyp materskej dovolenky. Namiesto večného naháňania sa za neudržateľným poriadkom, si občas doprajú skutočnú dovolenku v našej herni. Zatiaľ čo sa vaše dieťa hrá, Vy sa môžete v kľude pri kávičke, či čajíku porozprávať . Povymieňať skúsenosti, posťažovať sa o ďalšej neprespatej noci, pochváliť sa pokrokmi, ktoré vaše malé šťastie dosiahlo.. Babaklub je miesto, kde zistíte, že radosti a problémy, ktoré prežívate máte s kým zdieľať a zrazu na ne nie ste úplne sama.

Herňa je prispôsobená pre bábätká od prvých mesiacov života, až po škôlkársky vek. Narozdiel od komerčných detských kútikov, je tu kľud a Vaše dieťa sa môže bezpečne prevaľovať, štvornožkovať, či potácať sa pri prvých krokoch. Na väčšie deti čakajú šmýkľavky, či obľúbený bazénik s guličkami. Pre deti je to skvelé miesto pre získanie kamarátov a uľahčí im to neskorší nástup do škôlky, či školy, nakoľko budú mať v oblasti interakcie s inými deťmi početné skúsenosti.

Leave a Reply