Znakovanie bábätiek
Každú stredu od 8:30 do 9:30

Kurz je v hodný pre bábätká od 8 mesiacov.  Hodinka plná básničiek a pesničiek, kde si deti hravou formou postupne osvoja základné posunky na dorozumievanie. Kurz vedie Sisa, ktorá študuje posunkový jazyk na Pedagogickej fakulte.  Hodina je vedená v slovenčine a maďarčine.
Cena: 3,50€/hodina

Baby Time
Každý Utorok od 08:30 do 10:00

Pokojná hernička určená bábätkám, batoľatám, začinajúcim chodcom a pokojným detičkám

Tancuj, tancuj
Každý Utorok od 17:30 do 18:30

Deti milujú tanec a hudbu. Už malé bábatká sa pohupujú pri pustení pesničky. Poďte si s nami zatancovať do Baba klubu každý utorok o 17:30 so skúsenou lektorkou detských krúžkov a tanečnicou Sisou. Kurz je vhodny pre deti od 2 rokov.
Cena: 3,50€/hodina

Montessori herničky
Každý štvrtok od 9:00 do 10:00

Mamičky, detičky, príďte k nám na montessori herničky. Detivo veku od 1,5 – 3 rokov si môžu vyskúšať rôzne materiály a hračky, s ktorými môžu príjemne stráviť štvrtkovú hodinku. Kapacita je obmedzená počtom 7 detí. Je pre nás dôležité vedieť počet detí kvôli pripravovaným pomôckam. Prihlásiť sa môžete cez udalosť na našej fb stránke https://m.facebook.com/MCBabaklub/ . Tešíme sa na vás.
Cena: 4€/hodina

Cvičenie so Sisou
Každý piatok od 9:00 do 10:00

Dynamické cvičenie pre detičky od 1,5 roka. Deti skáču, behajú cez prekážky, ale cvičia aj na fitlopte a nevyhnú sa strečingu. Lektorka hovorí po slovensky aj po maďarsky.
Cena: 3,50€/hodina

Tvorivé dielne
Každú druhú stredu v mesiaci

Jednoduché aktivity, pri ktorých sa deti zoznamujú s rôznymi materiálmi a precvičujú si jemnú motoriku. Aktivity sú vyberané pre deti od 1 do 3 rokov
Cena: zdarma, v cene vstupného do herne 1€

Akcie k sviatkom