Tehotenská burza

Opäť sa nám blíži burza. Tentokrát u nás nájdete tehotenské oblečenie a oblečenie a pomôcky pre novorodencov (do veľkosti 74) príďte od 23.10.-3.11.2017, vždy v čase herne – po,str – 8:30-12:00, ut,štv – 16:00-18:00, pia – 10:00 – 12:09)

Kurzy v Babaklube

Aj tento rok môžete v Baba klube navštevovať zaujímavé kurzy s detičkami. Pripravili sme aj cvičenie pre maminky. Všetko nájdete na našich plagátoch.

Burza spustená !!!

A je to tu! Predaj sa začal :). Naskladnili, roztriedili a vyložili sme pre Vás takmer 3000 kúskov detského jesenného a zimného oblečenia a obuvi, vo veľkostiach 50 – 154+. Máme všetko od spodného prádla až po krásne zimné bundičky a overaly ;). Príďte si k nám nakúpiť za skvelé ceny a zároveň podporiť nás a našu snahu. Nakupovať sa dá počas nasledujúcich dvoch týždňov, vždy počas otváracích hodín herne..

Burza jesenného a zimného oblečenia v Baba klube

Registrácia na burzu jesenného a zimného oblečenia už prebieha. Pokiaľ chcete predávať a nie ste zaregistrovaná, pošlite email na burza@babaklub.sk. Ak už máte pridelené číslo, môžete začať so zadávaním vecí do 10.9.2017. Predaj začne 18.9.2017.

Módna show a zábava v x-bionic sphere aj s Baba Klubom

Pozor, od stredy  30. 08. do nedele  03. 09. si mozete ist vybrat do predajne Kik v Samorine oblecenie na modnu prehliadku. Staci povedat, ze idete na Modnu Show do X bionicu. V nedelu 3.9. O 10:00 prebehne skuska v X-bionic.

Baba klub v lete – júl a august

Baba klub v lete – júl a august

Kurz prvej pomoci pre rodičov s deťmi

S príchodom teplých letných dní, kedy sa všetky snažíme stráviť s deťmi čo najviac času vonku, či už na preliezkach, v parku či pri vode, sa riziko úrazov zvyšuje. Deti sú hravé a nebezpečenstvo si neuvedomujú. Keď sa aj úraz v nepozorovanej chvíli stane, hovoríme si, našťastie sa nestalo nič vážne! A preto ruku na srdce, viete ako správne postupovať pri závažnom úraze hlavy, zlomeninách, či nebodaj otrave? Preto sme.

Deň detí s Babaklubom

Deň detí s Babaklubom

Na Medzinárodný deň detí a cez víkend po ňom sa rodičia iste zapotili kým s deťmi behali z jednej detskej akcie na druhú, výber je každý rok naozaj veľký. A tak sme babaklubácku oslavu, v duchu hesla „to najlepšie nakoniec“, pripravili až týždeň po. V stredu ráno sme už od 9:30 čakali v parku pri fontáne na oslavychtivé deti. Prišlo ich cca 20 kusov, aj v doprovode mamičiek samozrejme. Hneď.

Námornícka herňa špinavých rúk a fotenie ku Dňu otcov

Námornícka herňa špinavých rúk a fotenie ku Dňu otcov

Znova sa potvrdilo, že Murphyho zákony fungujú. Tentokrát sme boli vonku, na hrádzi, a síce slniečko krásne svietilo (aspoň zo začiatku), ale fúkal taký silný vietor, že lastovičky ktoré chceli letieť do Bratislavy po krátkom pokuse len bezmocne mávli krídlom a nechali sa unášať smerom do Gabčíkova. Ale ako Lenka správne poznamenala: vietor k námornictvu patrí. A naši malí námorníci sa tohto hesla držali, nenechali sa vetrom odradiť a usilovne.

Odtlačková herňa špinavých rúk

Odtlačková herňa špinavých rúk

Murphyho zákony fungujú vo všetkom a na 100%. A tak sme úplne zbytočne rozmýšľali, či dať odtlačkovú herňu von, alebo ju nechať v Babaklube – ak by sme sa rozhodli pre exteriér, isto by pršalo a keďže sme sa rozhodli ostať v interiéri, nakoniec sa krásne vyčasilo. Asi aj preto prišlo menej maminiek ako bolo prihlásených, čo bolo nakoniec dobre, lebo aj tých pár detičiek dalo herni poriadne zabrať 🙂.

Valentínska herňa špinavých rúk

Valentínska herňa špinavých rúk

V stredu poobede sa okrem herne špinavých rúk konalo u nás v Babaklube aj Valentínske fotenie. A tak si mamičky, ktoré prišli s deťmi mohli odniesť hneď dva druhy valentíniek – tie s vlastnou podobizňou, ktoré im urobila vo svojom prenosnom ateliériku naša šikovná fotografka Zuzka. A potom tie veselé, ktoré si pripravili sami za pomoci farebných papierov, lepidla, nožníc, trblietok, a vlastných šikovných rúk. Zatiaľ čo v zadnej miestnosti.

Snehuliaková herňa špinavých rúk

Snehuliaková herňa špinavých rúk

V novom roku sme sa stretli a priniesli do Baba klubu trošku zimy. Keďže vonku všetok sneh zmizol, vyrobili sme si s deťmi vlastný a postavili si snehuliakov. Stačila nám na to sóda bikarbóna, saponát a voda. Deti si sami presypali sódu bikarbónu na tácku. Niektoré trpezlivo lyžičkou, iné túto alternatívu považovali za zdĺhavú a celý obsah kelímka vysypali na tácku naraz. Potom za asistencie mamín priliali saponát a trošku.

1 2 3