Povedali o nás..

Veľmi príjemne ma prekvapila zmena, ktorou prešiel baba klub. Síce nie som častá návštevníčka, skúsim to zmeniť. Skvelá práca.

— Lucia

Skvele miesto pre detičky, aj pre maminy

— Andy

Burza detských vecí bola tento rok veľmi profesionálne zorganizovaná, elektronický systém nahadzovania vecí fungoval výborne a som rada, že mám možnosť nakúpiť a predať oblečenie týmto pohodlným spôsobom. Držím palce a už sa teším na najbližšiu burzu!!!

— Ivana

Super miesto,kde sa zabavia nasi drobci aj maminky 😉

— Anka

Krasne miesto pre deticky, dnes sme boli prvykrat ale urcite prideme opäť

— Lenka

Pravidelne sa zúčastňujem detskej burzy v Baba klube, pretože tu vždy dobre predám a nakúpim. Najviac sa mi páči technická podpora pri predavaní vecí, ktorá funguje 100%ne a zoznam vecí môžem pripraviť online, z pohodlia domu. Veľká vďaka a obdiv patrí Kike, ktorá je v tomto jednička! Ďakujem, mama 4ročnej Simonky Jana

— Jana

všetky z Baba klubu máte môj obdiv, že popri vlastných deťoch stíhate organizovať ešte aj niečo pre tie naše 🙂

— Lenka

Ja a moja dcérka navštevujeme babaklub rok. Dcérku zaujalo prostredie a deti, mamina si zas môže pokecať. Zaujala ma aj burza, do ktorej sa môže 2x do roka zapojiť každá mamina.

— Terka

babaklub navstevujem uz nieco cez 2 roky a nie len dcerka ale aj ja som si tu nasla super kamaratky takze to je moja srdcovka 🙂

— Barbora